logo FO TJ Sokol Stará Paka

Fotbalový oddíl TJ Sokol Stará Paka

Dvůr Králové nad Labem "B" – Stará Paka

Stačil první poločas a nebylo co řešit

Starou Paku čekal v tomto kole těžký soupeř v podobě nevyzpytatelného Dvora Králové nad Labem "B".

4:0
(3:0)

Sestava Stará Paka: Richter (46. Vrabec), Jurčo, Patřín, Topič, Pavlíček, Fišar, Bažík, Vavrinec, Machát, Krejčí, Kuchta
Sestava Dvůr Králové nad Labem "B": Matula, Kasan, Ježek, Bednář, Černý (76. Krejsa), Vondrouš (68. Machek), Fejk, Hák M., Hák V (57. Vohnout), Samler, Marks
Branky: 19. Samler, 33. Marks, 40. Kasan, 57. Fejk
Rozhodčí: Vlachynský, Bouz, Bečvář
ŽK: 3 – 3
Diváci: 80

Hráči Dvora vstoupili do utkání aktivně a hned ve 13. minutě mohli otevřít skóre, cestu míči do sítě však zastavila tyč Richterovi branky. V 19. mminutě přišla nebezpečná standartka Dvora Králové, Richter míč vytěsnil míč pouze do tyče a u odraženého balónu byl první Samler, který dorážel do prázdné brány. Ve 33. minutě přišel další gól Dvorských, tentokráte se trefil Marks. V 39. minutě po závaru před brankou, to byly opět hráči Dvora, kteří ukázali důraz ve vápně a opět zakončovali do odkryté branky. Ve 43. minutě měl gól na kopačce Kuchta, jeho střelu však brankář Dvora vyrazil na roh. I ten byl nebezpečný, když hlavičkující Fišar trefil pouze brankáře. I proto se šlo do kabin pro Starou Paku za nepříznivého stavu 3:0.

Druhý poločas začal vlažně, první větší příležitost měl až v 54. minutě Machát, jeho střela šla však nad. V té době už v brance Staré Paky vystřídal Richtera rezervní brankář Jurčo. V 56. minutě však inkasoval i on a hráči Dvora Králové tak navýšili svůj náskok již na čtyři branky. V 59. minutě se hráč Dvora opět ocitl sám před brankou, nezvládl však tíhu situace a vyslal svou střelu mimo Jurčovu branku. V 85. minutě mohl alespoň snížit Topič, tváří tvář brankářovi však neuspěl.

Porážku z Dvora Králové nad Labem budou moci Staropačtí hráči odčinit doma v sobotu, když přivítají Černilov. Hraje se už od 15:30!