logo FO TJ Sokol Stará Paka

Fotbalový oddíl TJ Sokol Stará Paka

Nové Město nad Metují – Stará Paka

Po prvním poločase bylo prakticky rozhodnuto

Stará Paka zavítala v tomto kole krajské 1.A třídy na hřiště v Novém Městě. Už vloni při souboji v 1.B třídě měli hráči Staré Paky problémy s umělým hřištěm v Novém Městě a i tentokráte tomu nebylo jinak.

4:0
(3:0)

Sestava Stará Paka: Richter, Jeník, Krejčí, Pavlíček, Porubský, Bažík, Vavrinec, Fišar, Machát, Šalman, Patřín (72. Jurčo)
Sestava Nové Město: Bohuška, Voráček (59. Vávra), Čopík, Srubjan, Valáček, Vít, Koza, Zákravský L., Zákravský P., Růžička (72. Lichter), Nejman
Branky: 13. + 29. Čopík, 20. Srubjan, 52. vlastní (Pavlíček)
Rozhodčí: Filip, Martínek, Bednář ml.
ŽK: 1 – 2
Diváci: 100

Domácí hráči začali zápas od začátku lépe. Hned ve 2. minutě utkání trefil tyč po chybě Staropacké obrany jeden z hráčů domácího mužstva. Ve 3. minutě si Fišar šlápl na balón, čehož využil hráč Nového Města, naštěstí však branku netrefil. Ve 14. minutě přišel první vstřelený gól Novoměstských, když se po zaváhání Staropackých hráčů trefil Čopík. 20. minuta a opět další zaváhání Staropacké obrany, které je opět potrestáno gólem Srubjana. Ve 29. minutě dává další gól Nové Města Čopík a zvyšuje tak stav na 3:0. Staropačtí hráči tak po prvním poločase prohrávali už 3:0.

Ve druhém poločase se už nehrál pohledný fotbal. Hráči Nového Města se do útoku nijak netlačili a Staropačtí nedokázali ze hry ohrozit branku Nového Města, i proto že hráli od 46. minuty v 10 hráčích. Na 4-0 pro Nové Město zvyšoval nešťastnou tečí Pavlíček a jen podtrhl konečný výsledek tohoto zápasu.

Stará Paka se sice musela vypořádat ze zraněním, nemocí či trestem hned několika hráčů, avšak i tak nepodala dobrý výkon. Naopak hráči Nového Města naplno využili své hlavní zbraně a to umělé trávy, na které to tito hráči prostě umí.