logo FO TJ Sokol Stará Paka

Fotbalový oddíl TJ Sokol Stará Paka

Robousy – Stará Paka

Vavrincův hattrick poslal Starou Paku do dalšího kola poháru

Hráči Staré Paky odjížděli tuto sobotu na pohárové utkání do Robous k předkolu Poháru KFS.

0 : 5
(0 : 4)

Sestava Stará Paka: Richter, Jeník, Zavadil, Pavlíček, Bažík (63. Horák), Machát, Krejčí, Vavrinec, Fišar, Kuchta, Topič
Sestava Robousy: Sestava Robousy: Mauer (46. Masiar), Karásek, Bouchal, Kulhánek, Srb,Kynčl, Materna Z. (50. Rejman), Materna F., Drbohlav, Kaláb, Chýlek
Branky: 7. + 45. + 70. Vavrinec, 14. Krejčí, 43. Pavlíček
Rozhodčí: Stejskal – Jiřička, Soukup
ŽK : 0 – 1
Diváci: 50

Hráči Staré Paky odjížděli tuto sobotu na pohárové utkání do Robous. Starou Paku poslal už v 7. minutě utkání do vedení Vavrinec. O dalších 7 minut později vedla Stará Paka po kombinaci Vavrinec, Kuchta, Fišar, Krejčí už 0:2, když poslední jmenovaný vsítil další branku Staré Paky. Ve 31. minutě podržel domácí hráče z Robous rozhodčí, když neodpískal jasnou penaltu, poté co byl Vavrinec sražen domácím brankářem k zemi. Ještě ve 43. minutě stihnul přidat další gól po pěkné akci Pavlíček. Takzvaný gól do šatny vstřelil znovu Vavrinec. Staropačtí hráči měli v první půli mnoho šancí, a s úniky Staropackých hráčů a jejími přesnými nahrávkami měl soupeř mnoho problémů.

Ani ve druhém poločasu nenašel kádr Robous žádnou větší šanci jak ohrozit Staropackou branku. Naopak v 70. minutě dovršil svůj hattrick Vavrinec. Zbytek zápasu už se dohrával v poklidném tempu a vzhledem k teplotám, které ten den panovaly, se není čemu divit. Celý zápas dominovali na hřišti hráči Staré Paky a celek Robous, který je letošním nováčkem 1. B třídy, jasně přehráli.