logo FO TJ Sokol Stará Paka

Fotbalový oddíl TJ Sokol Stará Paka

Stará Paka – Ohnišov

Zajímavé utkání s mnoha brankovými příležitostmi

Stará Paka přivítala po středečním prohraném pohárovém zápase s Novým Bydžovem na svém hřišti celek z Ohnišova. Za pěkného počasí mohli diváci sledovat zajímavý zápas. Staré Pace se vůbec nepovedl start do utkání, Kuchta nedal penaltu, to vše a mnohem více přineslo 5. kolo 1. A třídy mezi Starou Pakou a Ohnišovem.

4:1
(1:1)

Sestava Stará Paka: Richter, Jeník, Zavadil, Pavlíček (85. Bíl), Bažík, Machát (76. Patřín), Krejčí (59. Porubský), Fišar, Kunt, Kuchta, Topič
Sestava Ohnišov: Morong, Vítek, Kratěna, Dobýval, Kupka, Macháček, Bauerfeind, Nožka, Balek, Krpata, Martínek (75. Pecka)
Branky: 21. Kuchta, 55. Machát, 65. Bažík, 72. Porubský – 4. Dobýval
Rozhodčí: Krotil, Dujsík, Špáta
ŽK: 0 – 4
Diváci: 150

Další zápas odehráli hráči Staré Paky proti předposlednímu týmu z tabulky 1.A třídy, celku Ohnišova. Hosté vstoupili do utkání aktivněji a hned ve 4. minutě utkání překvapil Staropackou obranu Dobýval, když poté co utekl všem Staropackým obráncům dal první branku utkání. V 11. minutě zahrozil Kuchta, jeho střelu z velkého vápna však brankář Ohnišova vyrazil. V 15. minutě se po Bažíkově centru ocitl sám před odkrytou bránou Zavadil, jeho zakončení však nakonec nebylo pro hostujícího gólmana nijak nebezpečné. Ve 21. minutě přišel další Bažíkův centr, tentokráte na volného Kuchtu a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil! Stará Paka – Ohnišov 1:1. Bohužel pro diváky se do konce prvního poločasu už nic víc důležitého nestalo.

Po poločasové přestávce začali hráči Staré Paky aktivně. Hned ve 48. minutě střílel nad Machát, o minutu později přestřelil branku Ohnišova i Kunt. V 51. minutě opět zahrozil Ohnišov. Jeho hráč prošel Staropackou obranou jak nůž máslem, jeho střelu však už Richter kryje. Z následné akce zahrozili opět hráči Staré Paky, to když musel Kuntovu střelu vytěsnit nad svou branku hostující brankář. V 53. minutě dává gól Kuchta, pomezní Špáta je však proti a to i přes mohutný nesouhlas diváků. regulérní branka tedy nakonec ani nyní nepadla. Vedoucí gól zápasu Staré Pace vystřelil Machát. V 60. minutě mohl navýšit skóre zápasu Kuchta, v mele před brankou Ohnišova však trefil pouze obránce hostujícího týmu. V 65. minutě střílí další gól Staré Paky z bezprostřední blízkosti Bažík. V 67. minutě vyslal nebezpečnou střelu Topič, brankář Ohnišova však jeho pokus vyrazil. V 70. minutě to byl opět Topič, který mohl dát branku. Poté co šel sám na brankáře Ohnišova se však rozhodl nahrávat na volného Bažíka, ten však ve 100% šanci trefuje pouze vracícího se obránce. V 72. minutě upravil brankové skóre Porubský, když střelil další branku Staré Paky. V 75. minutě byla odpískána penalta ve prospěch Staré Paky. Kuchta však pouze nastřelil tyč Morongovi brány. V 82. minutě se ve skvělé šanci ocitl Patřín, míč však netrefil dle svých představ a míč z brankové čáry stihl vykopnout Ohišovský obránce. V 87. minutě mohl ještě přidat další gól Kuchta, jeho koncovka však nevyšla dle jeho představ. I proto skončilo utkání výhrou domácí Staré Paky v poměru 4:1.

Další utkání se odehraje na hřišti v nedaleké Dolní Branné, kde hráči Staré Paky narazí na celek z Vrchlabí.