logo FO TJ Sokol Stará Paka

Fotbalový oddíl TJ Sokol Stará Paka

Stará Paka – Třebechovice

Bod za kolektivní výkon

Domácí nastupovali k tomuto utkání pod silným psychickým tlakem posledních dní proti ambicióznímu soupeři , který figuruje na druhém místě tabulky 1.A třídy. Zápas se uskutečnil na hřišti s umělým trávníkem v Nové Pace, vzhledem k tomu, že staropacké hřiště je silně podmáčeno.

Stará Paka – Třebechovice
0:0
(0:0)

Sestava Stará Paka: Richter, Vrabec J., Bažík, Pavlíček, Krejčí, Blažek, Jurčo, Vavrinec, Machát, Kuchta, Topič
Sestava Třebechovice: Rolejček, Horák M., Čapek, Pokorný, Lukášek (64. Vích M.), Kolínek, Lochman, Kyral, Bíl M., Horák A. (79. Bíl R.), Vích D.
Rozhodčí: Průcha, Novotný, Otava
ŽK: 0 – 0
Diváci: 70

Průběh prvního poločasu byl za mírné převahy hostujícího mužstva, které sice dobře kombinovalo, ale vyloženou příležitost ohrozit domácího brankaře si nevypracovalo. K prvnímu ohrožení branky domácích došlo v 17. min., kdy střelu z přímého kopu chytá domácí brankář Richter. Ve 24.min. provádí trestný kop domácí Kuchta a jeho střela je sražena na rohový kop, z rohového kopu míč končí na hlavě Krejčího a střela míří vedle branky hostí. V 29.min. střela ze střední vzdálenosti Macháta končí těsně nad brankou. Ve 32.min. tvrdá střela hostí po zemi končí v náručí domácího brankaře. Ve 45.min. střela z trestného kopu Bažíka taktéž nachází rukavice hostujícího brankaře.

Druhý poločas začal iniciativou na obou stranách. Hosté ohrozili domácí branku dvěma střelami mimo. Ve 49.min. se dostal k centrovanému míči od Bažíka Jurčo a jeho tvrdá střela končí těsně nad spojnicí branky hostí. V 51.min. tvrdá přízemní střela Kuchty končí v náručí hostujícího brankaře. Poté se útoky střídají na obou stranách, v 62.min. střelu hostí likviduje brankař Richter. V 65.min. probíhá první střídání v mužstvu hostí a v následujícím protiútoku našeho mužstva chybí pověstný krok Topičovi , aby usměrnil míč do branky. V 69.min. se ocitl před brankou hostí Kuchta a ve vyložené příležitosti střílí pravačkou těsně vedle branky. V 79.min. naše mužstvo dobře zakombinovalo před pokutovým územím hostí, avšak bez střeleckého zakončení. V následující minutě hosté podruhé střídají. V 85.min. Blažek uniká po pravém křídle obránci hostí a jeho střelu likviduje nadvakrát brankař. Poslední příležitost dostává hostující mužstvo dvě minuty před koncem zápasu, kdy z trestného kopu je míč tečován na rohový kop, ten však zůstává bez brankového využití.

Škoda dvou vyložených příležitostí domácích, které mohly přinést plný bodový zisk. Hosté i přes mírnou převahu si vyloženou brankovou příležitost nevytvořili a hráli dosti křečovitě. Nutno poděkovat výkonu všech domácích hráčů, kteří bojovali za čest staropacké kopané. Věříme, že v následující zimní přestávce se kádr mužstva dá dohromady (psychicky i zdravotně) a vyřeší se hráčská krize, která v posledních týdnech byla znát víc, než by bylo únosné. Staropacký kádr mužstva má na to , aby obhájil v jarní části soutěže po herní stránce svoji účast v této krajské 1.A třídě. Děkujeme tak našim hráčům za předvedené výkony v podzimních utkáních, přejeme pevné zdraví a dobrou vůli po dobré hře v jarní části soutěží.

Facebook like

Copyright © 2013 TJ Sokol Stará Paka