logo FO TJ Sokol Stará Paka

Fotbalový oddíl TJ Sokol Stará Paka

Výsledky zápasů

9.11.2013

Stará Paka – Třebechovice

Domácí nastupovali k tomuto utkání pod silným psychickým tlakem posledních dní proti ambicióznímu soupeři , který figuruje na druhém místě tabulky 1.A třídy. Zápas se uskutečnil na hřišti s umělým trávníkem v Nové Pace, vzhledem k tomu, že staropacké hřiště je silně podmáčeno.

3.11.2013

Třebeš – Stará Paka

Stará Paka tentokráte svým posledním zápasem venku v tomto kalendářním roce zavítala na hřiště do Hradecké Třebše. Zde se hrál poněkud jednostranný fotbal, i proto, že Staropačtí hráli pouze v 10 lidech.

26.10.2013

Stará Paka – Nový Hradec Králové

Ani zlepšený výkon domácího mužstva nepřinesl konečný bodový zisk. Důvodů bylo několik, zejména neproměněné příležitosti domácích (kterých bylo několik), důsledná hra hostí a napadání domácích hráčů při rozehrávce.

19.10.2013

Stará Paka – Černilov

Průběh utkání odpovídá současnému neutěšenému stavu v hráčském kádru domácích a konec utkání přinesl další „katastrofu“ v podobě těžkého zranění Fišara.

13.10.2013

Dvůr Králové nad Labem "B" – Stará Paka

Starou Paku čekal v tomto kole těžký soupeř v podobě nevyzpytatelného Dvora Králové nad Labem "B".

28.9.2013

Nové Město nad Metují – Stará Paka

Stará Paka zavítala v tomto kole krajské 1.A třídy na hřiště v Novém Městě. Už vloni při souboji v 1.B třídě měli hráči Staré Paky problémy s umělým hřištěm v Novém Městě a i tentokráte tomu nebylo jinak.

21.9.2013

Stará Paka – Roudnice

Stará Paka přivítala v sobotním duelu Roudnici, tým, který se před tímto kolem vyšvihl na druhou příčku tabulky. Staropacké tak čekal další těžký zápas.

15.9.2013

Vrchlabí – Stará Paka

Staropačtí hráči odjeli ke svému dalšímu venokvnímu utkání do Dolní Branné, kde hraje své domácí zápasy celek Vrchlabí. Za deštivého počasí se hrál dobrý fotbal, avšak pro Staropacké diváky to byl strhující zejména konec utkání, kdy se měli na co dívat.

7.9.2013

Stará Paka – Ohnišov

Stará Paka přivítala po středečním prohraném pohárovém zápase s Novým Bydžovem na svém hřišti celek z Ohnišova. Za pěkného počasí mohli diváci sledovat zajímavý zápas. Staré Pace se vůbec nepovedl start do utkání, Kuchta nedal penaltu, to vše a mnohem více přineslo 5. kolo 1. A třídy mezi Starou Pakou a Ohnišovem.

4.9.2013

Stará Paka – RMSK Cidlina

Další kolo poháru Královéhradeckého fotbalového svazu se odehrálo ve středu 4.9.2013 na hřišti ve Staré Pace. Soupeřem Staré Paky byl Nový Bydžov, který hraje Krajský přebor.

31.8.2013

Bílá Třemešná – Stará Paka
Hráč Staré Paky při zpracování míče

Stará Paka se toto kolo vydala na hřiště do nedaleké Bílé Třemešné. Za příznivého počasí si fanoušci přišli na své. Padalo hodně branek a hrál se zajímavý fotbal.

28.8.2013

Kunčice – Stará Paka
Hráči při rozehrávání standartní situace

Stará Paka tento zápas vyjížděla na hřiště do Kunčic, kde ji čekal další těžký soupeř Bystřian Kunčice. Utkání bylo o to zajímavější, že se opět střetl první klub průběžné tabulky se druhým.

24.8.2013

Stará Paka – Vysoká nad Labem

Na hřišti Staré Paky, vedoucího mužstva po dvou odehraných kolech 1.A třídy kraje, se představil soupeř, který se stejným bodovým ziskem byl na druhém místě soutěže.

17.8.2013

Kostelec nad Orlicí – Stará Paka
Rozehrávaná standartní situace

Hráči Staré Paky zavítali ke svému prvnímu zápasu na hřišti soupeře v této soutěži. Utkání se hrálo za krásného počasí a bylo se na co dívat.

10.8.2013

Stará Paka – Police nad Metují
Hlavičkující Zavadil odvrací hrozbu v pokutovém území Staré Paky

Slavnostní zahájení historického okamžiku Staropackého fotbalu, postupu do 1.A třídy kraje, obstarali, při nástupu mužstev na hřiště, starostka obce, předseda a místopředseda TJ SOKOL a prezident fotbalového oddílu, kteří přišli hráčům poblahopřát k tomuto úspěchu a poděkovat za reprezentaci obce a tělovýchovné jednoty. Starostka provedla i čestný výkop. Pak už se rozběhly první minuty z mistrovské soutěže ročníku 2013-2014.

3.8.2013

Pohárové utkání: Stará Paka – Hořice

O tom, že nováček krajské 1. A třídy, Sokol Stará Paka, by nemusel v této soutěži hrát druhé housle, se přesvědčili hráči i diváci v utkání prvního kola poháru KFS, se zkušeným soupeřem z krajského přeboru.

27.7.2013

Pohárové utkání: Robousy – Stará Paka

Za pohárovým zápasem Poháru KFS, se hráči Staré Paky vidali do Robous.

21.7.2013

Přátelské utkání: Lomnice – Stará Paka

"A" tým Staré Paky, který prodělal před novou sezónou zásadní změny se vidal za přátelským utkáním do nedaleké Lomnice nad Popelkou.


Facebook like

Copyright © 2013 TJ Sokol Stará Paka